La storica scuola di ginnastica ritmica ucraina ha ricevuto lo sfratto da parte dei Sindacati ucraini, dovrà quindi abbandonare la sede storica che ha visto al interno crescere numerose campionesse.

La fondatrice Albina Deriugina ha parlato della trista situazione in un video postato sui social

Звернення Альбіни Дерюгіної стосовно Жовтневого палацу

Друзі! Останні декілька років ви не чули жодного виступу чи інтерв'ю нашої дорогої Альбіни Миколаївни. Сьогодні Герой України, засновниця української школи художної гімнастики вимушена перервати своє мовчання.Альбіна Дерюгіна завжди була першою у всьому і зараз вона першою публічно стає на захист легендарної "Школи Дерюгіних". Починаючи з 1957 року головний офіс та спортивний зал школи розташований у Жовтневому палаці. Зараз вперше за 63 роки ми опинилися у ситуації, коли "Школу Дерюгіних" буквально виселяють із Жовтневого палацу. Всесвітньо відома школа, яка виховала не одну олімпійську чемпіонку, залишається без основної бази для тренувань. Це ставить під загрозу підготовку спортсменів найвищого рівня. Близько 100 гімнасток та їхні тренери не мають іншого виходу, крім як проводити тренування на вулиці.Альбіна Миколаївна особисто звертається до Президента України та міського голови Києва з проханням звернути увагу на ситуацію і допомогти з її вирішенням. Нещодавно ми отримали лист від керівництва Жовтневого палацу про аварійний стан будівлі, на підставі чого школі відмовили у продовженні оренди приміщення. Звертаємо особливу увагу на те, що приміщення "Школи Дерюгіних" єдине у Жовтневому палаці було укріплене металевими стяжками. Незважаючи на це, основна частина всього комплексу Жовтневого палацу продовжує працювати і там уже анонсуються концерти, а закривають лише "Школу Дерюгіних". Будівля належить Федерації профспілок України. Тому ми, колектив Дитячо-юнацької спортивної школи Дерюгіних, звертаємося також до керівництва профспілок. Наші прохання:- укласти довгостроковий договір оренди між Федерацією профспілок України та ДЮСШ Дерюгіних;- терміново локалізувати аварійно небезпечну ділянку;- спільно із КМДА та за участю керівництва Школи пропрацювати можливості для проведення ремонтних робіт уже в цьому році. Для нас Жовтневий палац – це більше, ніж просто місце для тренувань. Це символ художньої гімнастики України. Це тисячі історій юних спортсменок. Це місце, де запалюються спортивні зірки. І місце, якому головна наша зірка – Альбіна Миколаївна Дерюгіна – віддала 63 роки свого життя. З повагою, колектив та адміністрація "Школи Дерюгіних". Джерело: https://www.instagram.com/p/CAt8wdXnLBH/#savederiuginaschool Федерація Профспілок УкраїниКличко – мерОфіс Президента України

Pubblicato da Ukrainian Rhythmic Gymnastics Federation su Mercoledì 27 maggio 2020

Oltre alla fondatrice della famosa scuola di ginnastica ritmica, anche altre figure conosciute nel settore hanno voluto fare un appello affinché alla scuola si dia la giusta attenzione e venga garantita una sede adeguata.

Tra i vari nomi conosciuti Victoria Bessanova, Elina Hozlu, Marina Kardash, Victoria Mazur, Olga Melnytska, Natalia Kurina. Potete trovare il loro intervento nella pagina Facebook della Federazione Ucraina.

Sembrerebbe che lo sfratto sia dovuto ad un cedimento strutturale del palazzo stesso, ragion per cui i sindacati hanno deciso di chiuderlo e quindi di sfrattare oltre 100 ginnaste.

Albina Deriugina chiede un aiuto per salvare la sua scuola.

La nostra richiesta:

– fare un contratto di affitto a lungo termine tra la Federazione dei sindacati dell’Ucraina e lo sport di Deriugina;

localizzare con urgenza un’area non pericolosa;

condividere con KMDA e con la leadership della scuola per lavorare afffinché siano eseguiti i lavori di riparazione quest’anno. “

Il Palazzo di Ottobre non è solo un luogo dove allenarsi, ma rappresenta la ginnastica ritmica dell’Ucraina.

All’interno delle sue mura sono passate migliaia di ginnaste. Migliaia di sogni e di storie. Condividendo l’hastag #savederiuginaschool ci uniamo simbolicamente all’appello.